A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Дубенський ліцей №7
Дубенської міської ради
Рівненської області

Професійне зростання педагога

Дата: від до Скинути

Майстерка «Китайський живопис У-Сін»

27 квітня, я не лише змогла відвідати чудовий освітянський захід Афілійовану ( не) конференцію mini -Еdecamp, отримати масу позитивних та яскравих вражень , але й виявити ініціативу і стати спікером «вчительської сесії» Провела майстерку «Китайський живопис У-Сін» для учасників заходу . Залучила колег і гостей до естетичного феномену китайського медитативного живопису , що сприяло емоційному розвантаженню та наповнило присутніх позитивним настроєм . Дуже вдячна організаторам за неймовірні враження, обмін досвідом, цінне спілкування.

14:36 01.05.2024

Семінар в РОІППО.

19 квітня на базі РОІППО в рамках обласного семінару підготувала та провела майстерну з декоративного розпису великодніх писанок. Охоче поділилася з колегами власним досвідом з розпису по дерев’яній основі . Зустріч у колі талановитих колег була наповнена позитивними емоціями та цікавим обміном педагогічного досвіду . Дякую усім учасникам та бажаю успіху та миру!

08:18 01.05.2024

“Адаптація учнів 5-го класу до умов навчання в основній школі”.

Протягом багатьох років існує проблема переходу із початкової школи до основної. Правильно організована робота над цією проблемою – запорука успішного навчання дітей в ліцеї.Тому традиційним в нашому ліцеї став психолого-педагогічний консиліум з адаптації п’ятикласників до навчання в середній ланці.  В дружньому колі педагоги, які працюють у 5 класах, психологічна служба ліцею, класні керівники, вчителі початкової школи, які випустили вчорашніх 4-класників і адміністрація закладу обговорили умови та специфіку навчання учнів 5-их класів, розглянули індивідуальні особливості перебігу адаптаційного періоду, виробили рекомендації для всіх учасників освітнього процесу з проблемних моментів адаптації.

12:38 04.01.2024

"Адаптація першокласників до освітнього процесу в умовах НУШ".

3 січня  2024 року відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація першокласників до освітнього процесу в умовах НУШ". Директор ліцею Полішук Н.О. ознайомила учасників заходу із завданнями консиліуму. Під час його проведення  заступник директора з навчально-виховної роботи Дячук І.В.. познайомила колег зі станом виконання вимог щодо створення належних умов  у освітньому процесі для учнів перших класів згідно з  Концепцією  Нової української школи, а також поділилася підсумками своїх спостережень за періодом адаптації у перших класах. З цікавими розповідями про свої класи виступили класоводи Руденко І.Г..( 1-А клас),  Сень А.Є.( 1-Б клас). У виступі психолога  Грибок О.В. були зазначені результати діагностичних досліджень. Фахівці надали свої рекомендації класоводам та вчителям, які навчають першокласників.

12:28 04.01.2024

Будуємо траєкторії професійного розвитку

ІНКЛЮЗИВНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ. Професійна компетентність учителя – це сукупність його особистісних якостей, загальної культури та кваліфікаційних знань, умінь, методичної майстерності.

11:39 23.10.2023

Будуємо траєкторії професійного розвитку

3ДОРОВ’ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ. Сучасний учитель для ефективного виконання трудових функцій повинен постійно розвивати власні професійні компетентності.

11:39 23.10.2023

Будуємо траєкторії професійного розвитку

ОЦІНЮВАЛЬНО-АНАЛІТИЧНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ. Професійна компетентність учителя – це сукупність його особистісних якостей, загальної культури та кваліфікаційних знань, умінь, методичної майстерності.

11:35 23.10.2023

Будуємо траєкторії професійного розвитку

ПРОЄКТУВАЛЬНА ТА ПРОГНОСТИЧНА КОМПЕТЕНТНОСТІ Професійна компетентність учителя – це сукупність його особистісних якостей, загальної культури та кваліфікаційних знань, умінь, методичної майстерності.

11:35 23.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень