A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Дубенський ліцей №7
Дубенської міської ради
Рівненської області

Усе про ліцей

Історія ліцею – це книга пам’яті.

       Вона розпочалась у 1962 році, коли з Страклівської восьмирічної та Волицької початкової школи вчителів та учнів було переведено в новозбудовану середню школу №7. Спершу у ній навчалося 387 учнів.
    Першим директором стала Козак Надія Онуфріївна. І вже у 1965 році було випущено перших 18 випускників. Першим класним керівником, який дав путівку в життя своїм вихованцям, була Шуляк Ольга Матвіївна.
       4 жовтня 1985 року колектив очолила Собчук Інна Єлізарівна.
  У 1989 році, завдяки допомозі директора цукрового заводу Корилкевича Богдана Михайловича, було відкрито новий корпус школи. Дітей зустріли світлі, укомплектовані всім необхідним для навчання класи, плавальний басейн, зручний актовий зал, простора їдальня. З того часу учні почали навчатися в одну зміну.
     У 1994 році директором школи стала Омельчук Лариса Панасівна. За цей період заклад став освітнім центром мікрорайону. Пріоритетним напрямком роботи стало формування креативних, аналітичних та комунікативних якостей школярів, виховання духовно багатого, свідомого громадянина. Розпочато використання інформаційно-комунікативних технологій в навчально-виховному процесі, що створило умови для формування інформаційної культури учнів та підвищення професійної майстерності вчителя, зростання ефективності роботи.
     З 1 вересня 2012 року колектив очолює Поліщук Ніна Олександрівна. Педагог-професіонал, якому притаманна доброта, щирість, відповідальність, ділова спрямованість.
     У 60-річчя школа входить з новими ідеями та сподіваннями.
   Випускники нашого ліцею займають керівні посади в органах державного управління та місцевого самоврядування. Працюють викладачами ВУЗів, головними лікарями медичних установ, керують підприємствами державного та місцевого значення.
 Багато з них досягли успіхів у літературно-мистецькій діяльності. Випускники ліцею показали високі результати та стали майстрами спорту і багаторазовими чемпіонами України та Європи з веслування на байдарках і каное.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень