A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Дубенський ліцей №7
Дубенської міської ради
Рівненської області

Практичний психолог

ГРИБОК ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

Освіта: вища

Коли і який навчальний заклад закінчила: 2004 р., Рівненський державний гуманітарний університет

Спеціальність: практичний психолог

Стаж роботи: 16 років

https://rada.info/upload/users_files/22579242/fbcd365d7c8bbfdd5fdb3fcc59a3379f.pdf

Дата: від до Скинути

"Здоров'я - найцінніший скарб!

"Здоров'я - найцінніший скарб!" Під таким гаслом до Всесвітнього дня здоров'я практичний психолог Дубенського ліцею #7 Грибок О.В. провела з учнями 4-Б класу квест "Ми - за здоровий спосіб життя ". Учні "побували" на шести станціях , де "грали" у баскетбол, відгадували види спорту, збирали прислів'я та виконували естафети. Бережімо здоров'я!

08:34 30.04.2024

Соціально-психологічний тиждень.

З 22 по 26 квітня в ліцеї #7 проходив соціально-психологічний тиждень. Учні 5 класу створювали квітку дружби, на пелюстках якої писали якості справжнього друга. Десятикласники обговорювали гендерні відмінності та презентувати "чоловічий і жіночий" світи. Учні 4 класу брали участь в інтелектуальному конкурсі, виконували завдання на логіку та переможців нагороджено грамотами.

08:31 30.04.2024

Поради вчителям першокласників

Ставтеся до кожної дитини, як до неповторної, індивідуальної особистості, адже у кожного першокласника свій темперамент, свої потреби, інтереси, симпатії та антипатії Виявляйте терпіння, спокійно відповідайте на всі запитання дитини. Дотримуйтесь принципів об’єктивності   при оцінці досягнень  учня. Оцінюйте діяльність, а не особистість. Порівнюйте успішність першокласника не з успішністю інших дітей, а з його власними успіхами, тим яких учень був вчора, сьогодні, буде завтра. Забезпечуйте дитині широкі можливості користування ножним із відчуттів: Вона повинна бачити, слухати, торкатися руками і відчувати різноманітні елементи навколишнього світу. Створюйте сприятливі умови, для того, щоб учень зайняв певну позицію серед однолітків, а не перетворився на аутсайдера. Згуртовуйте  першокласників. Заохочуйте гарну поведінку найчастіше  та по змозі ігноруйте провокаційні вчинки дитини. Привчайте дітей до самостійності, виховуйте в них вміння доводити розпочате до кінця, знаходити помилки та виправляти їх. Постійно використовуйте на уроці ігрові види діяльності, пам’ятаючи про важливість даного виду діяльності у розвитку дитини 6-7-річного віку. Не забувайте використовувати на уроках слова підтримки для забезпечення позитивної атмосфери.

13:03 04.01.2024

РЕКОМЕНДАЦІЇ КЛАСНОМУ КЕРІВНИКУ З УСПІШНОЇ АДАПТАЦІЇ П’ЯТИКЛАСНИКІВ ДО НОВИХ УМОВ НАВЧАННЯ.

Працюйте над формування колективу через різноманітні доручення, розвиваючі групи. Розвивайте почуття колективізму через спільну турботу про престиж класу (зовнішній вигляд, успіхи в навчанні, максимальна участь у святах, естафетах, конкурсах). Пріоритет відайте індивідуальній роботі (спостереження, бесіди, анкетування, доручення). Уникайте «гострих» кутів, проявляйте стриманість, терплячість. Пам’ятайте:  діти потребують ласки, ніжності, співчутливості, турботи. Вчасно й мудро підтримайте дитячу активність. Не забувайте: формування класного, батьківського колективу не менш  важливе, ніж дитячого. Ретельно готуйтеся до батьківських зборів, проводьте сімейні вечори, активно залучайте батьків І вчителів-переметників до життя класу.

12:55 04.01.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень