A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Дубенський ліцей №7
Дубенської міської ради
Рівненської області

Волонтерство

 

 

Дата: від до Скинути

Збір на дрон для "наших".

Два тижні в нашому ліцеї тривав збір на дрон для "наших". І ось сьогодні члени учнівського самоврядування відкрили скриньку. 15021 грн.50 к. З них - 3000 грн. від колективу наших сусідів,ДНЗ #2. І хоча сума не є такою,щоб можна було придбати потрібний дрон...Але ж , все-таки, буде в поміч хлопцям.Дякуємо усім,хто долучився до збору! Пам'ятаймо!Наша свобода,наша незалежність, майбутнє українців,як нації,і в наших руках теж!

08:21 05.02.2024

Дякуймо тим, завдяки кому можемо навчатись, працювати...

...649 доба повномасштабної війни...І знову зима, мороз, холод...Наближаємось щоденно до Нашої Перемоги! Не забуваймо,якою ціною... Дякуймо тим, завдяки кому можемо навчатись, працювати... Напередодні свята Миколая, Дня Збройних Сил України у ліцей завітали "наші"...Ми передали їм маскувальну сітку,окопні свічки, шкарпетки,дитячі малюнки.А ще...за виручені на благодійному осінньому ярмарку з нагоди Дня ліцею кошти, було придбано дрон вартістю 80 тисяч гривень. Дорогі наші! Нехай свічечки з дитячих рук,шкарпеточки хоч трішки зігріють вас,а сіточка захистить вас від такого ненависного ворога.Ну, а сучасний дрон довго служитиме у вашій військовій справі.Все буде Україна!!!

09:03 04.12.2023

Наше майбутнє - в надійних руках!

Кожен навчальний заклад пишається здобутками своїх учнів.Звичайно ж,навчальні здобутки - дуже важливо.Але найцінніше - бути,перш за все, людиною! За майже два роки повномасштабної війни наші діти навчились допомагати армії "по- серйозному"...Вони-волонтерять.Волонтерство розвиває в дитини людяність, жертовність, бажання допомогти,не стояти осторонь біди,яка увірвалась в нашу країну.

08:51 03.11.2023

"Каштани Перемоги".

З ініціативи батьків ліцеїсти 3-Б класу активно долучилися до участі в проєкті "Каштани Перемоги".

09:13 06.10.2023

Акція "Пакуночок для захисника"!

Увага! До Дня Захисників та Захисниць у нашому закладі проводимо акцію"Пакуночок для захисника"! Акція триває до 28 вересня.

13:35 05.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень