A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Дубенський ліцей №7
Дубенської міської ради
Рівненської області

Учнівське самоврядування

 

 

Дата: від до Скинути

"Посади- дерево дихай вільніше".

Калина символізує мужність і незламність духу в боротьбі за незалежність рідного краю, благородний порив виборювати свободу й гідність людську.  Члени учнівського самоврядування посадили калину  (акція "Посади- дерево дихай вільніше".

11:24 30.04.2024

"Рух заради здоров'я".

Ранкова зарядка Дубенського ліцею #7 "Рух заради здоров'я" спільно з Катериною Безнюк, випускницею закладу, майстром спорту України, Бронзовою призеркою чемпіонату Світу з марафону 2021 (Румунія), Срібною призеркою Кубку Світу з марафону 2022 (Чехія), багаторазовою чемпіонкою та призеркою чемпіонатів та кубків України.

11:21 30.04.2024

"Казковий експрес" .

Напередодні весняних канікул учнівське самоврядування спільно з бібліотекарем закладу Т.В.Пограничною провели з найстаршими учнями початкової школи казкову подорож у формі квесту "Казковий експрес". Дитячий квест чудово поєднує у собі фізичне та розумове навантаження,виховує в учнів інтерес та любов до книги,розвиває бажання читати і знати більше казок.

11:19 30.04.2024

"Міс та Містер ліцею - 2024".

Краса - це відкритий лист, що заздалегідь завойовує серця оточуючих.  У  нас в закладі з ініціативи учнівського самоврядування пройшов конкурс  "Міс та Містер ліцею - 2024". Діти змагалися  у конкурсах "Юні художники", "Я - дизайнер" та  "Випробування інтелектом"  Вітаємо переможців Дворжак Кіру, ученицю 6-Б класу та Панчука Владислава, учня 9-А класу.

11:16 30.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень