A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Дубенський ліцей №7
Дубенської міської ради
Рівненської області

Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція (1-4 класи).

Дата: від до Скинути

Особиста гідність та безпека - є запорукою щасливого життя.

Саме тому ми з учнями 3 - В класу (класовод Комаринець І.В.) продовжуємо впроваджувати курс "Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція". На заняттях дітки розповідали про себе, відгадували, де чи я "Мапа"Я", дізнались значення слова "Унікальний", виготовляли орден, вчились поважати власне тіло, вчились захищати власне "Я", поважати спільноту "Я" та відкривали нові закони Майстра "Я".

08:14 22.04.2024

"Я - унікальне".

Продовжуємо мандрувати з Майстром "Я". Знайомимося з новим законом "Я - унікальне". Людина - унікальне творіння. Не існує двох однакових, якщо люди і схожі зовнішньо, то їхній внутрішній світ неодмінно відрізнятиметься. Під час заняття дітки розповідали про себе; відгадували, де чия Мапа "Я" і виготовляли Орден Унікальності.  

08:19 28.02.2024

Пригода 1 «Я»вивчає себе».

Відкритість до нових ідей, пізнання себе і навколишнього світу, ініціативність , індентифікація себе,як громадянина України, -це ключові компетентності учнів початкової школи. Учні 1-Б класу (класовод Сень А.Є.) розпочинають роботу над впровадженням програми «Особиста гідність.Безпека життя. Громадська позиція.» від «Українського фонду»Благополуччя дітей». Пригода 1 «Я»вивчає себе».

15:28 29.01.2024

«Особливості впровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для 1-4 класів».

Торгівля людьми – сучасне рабство для отримання прибутку внаслідок використання дітей, жінок і чоловіків. Для торгівлі людьми не існує державних кордонів, вікових чи статевих обмежень. Водночас потрапити в таке рабство може будь-хто, незалежно від рівня освіти чи соціального статусу.

10:15 25.01.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень